Červená karta a brankostroj ve druhém poločase

Čtvrtek, 8.5.2014

Po jednoznačném vítězství ve Skotnici naši přivítali fulnečtí na domácím hřišti v nevlídném a chladném počasí celek Tísku. Výsledek zní sice jednoznačně, ale šance hostujícího celku nejednou zaváněly jasným gólem. Před koncem prvního poločasu se prosadil Jan Šesták, který otevřel skóre utkání 1:0. To výrazně ovlivnila i červená karta v posledních vteřinách poločasu, kterou obdržel hostující Nykš (po 2 ŽK).

Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit další čtyři branky. Nejprve se prosadil Vašina, po něm přidal svou druhou branku Honza Šesták. Na rozdíl čtyř branek navýšil Jarda Šesták a v 80. minutě zkompletoval svůj hattrick Honza Šesták.

Hosté se za předvedenou hru určitě nemusí stydět a přejeme jim v dalších utkáních více úspěchů a vstřelených branek.

Fotbal Fulnek Zwinger – Mrkvica, Maleňák, Kocún, Urbaník (52´Fojtík) – Šesták Jaroslav (76´Pavlica)- Minařík, Vašina, Špitalík – Stratil (64´Štefek) - Šesták Jan

Vedoucí mužstva: Jurča František
Trenér: Šesták Jaroslav
Asistent trenéra: Jurča Pavel
Masér: Hanák Jaroslav

FK Tísek
Tichý – Nikel R.(81´Zajíček), Pleva, Štencel,Mactner – Nikel M.(70´Stanovič), Kopeček, Nykš, Drga – Janošek, Laník

Vedoucí mužstva: Nikel Ladislav
Trenér: Gelnar Petr

Střelci branek: 83´Papák T. – 28´Stratil, 31´Šesták Jar., 47´a 65´Vašina Hlavní rozhodčí:Rýdel V. ml.
ŽK: 85´Šesták Jan -  42´Nykš
ČK: 45´Nykš