Skok do školního roku se chystá v Lukavci

Pátek, 22.8.2014

Start do začínajícího školního roku bývá obvykle ospalý. Po dlouhých prázdninách se nikomu nechce, první dny se odvíjejí a rozmotávají jako ve zpomaleném filmu. Proto přišli lukavečtí s nápadem vše nakopnout a akcelerovat. To pravé a cool vítání školního roku se odehraje až v sobotu 6. září na hřišti TJ Sokol v Lukavci.

Brány sportovního areálu se otevírají přesně hodinu po poledni. Organizátoři slibují soutěžní trať, facepainting pro děti dokonce zdarma, adrenalinovou obří skluzavku a skákací hrad. Kolem páté odpolední pozve klaun Pepino na zábavné hudební vystoupení pro děti, nazvané "PRCEK PEPINO SHOW".

Představí se také záchranné složky - sanitka, dopravní policie, hasiči. Své umění předvedou při simulované dopravní nehodě s vyproštěním a záchranou.

Večerní zábava startuje stejně jako v televizi, v osm. Určitě bude příjemnější a originálnější než ta televizní, zkostnatělá, která se spoléhá na letité archivy nebo má podobu "Made in USA".  V Lukavci to pod záříjovým nebem rozsvítí půvabné fulnecké holky Young Lighters a pustějovská rocková kapela prozradí, kdo jsou Nevím. Afterparty bude mít pod palcem DJ Křak.

A jak je to se vstupným? Do 18 hodin je dobrovolné. Od šesté večerní se platí kulatá padesátikačka. Ale pozor, ti, kdo přijdou před šestou, mají i na večerní program vstup zdarma. Není to složité? Ale i za 50 korun to určitě bude paráda a nikdo nebude litovat.

Fotogalerie: 
Autor: 
redakce